Loading

NASZA MISJA

Po pierwsze jesteśmy rodzicami

Jesteśmy odpowiedzialni za nasze dzieci w takim samym stopniu jak za otacząjącą nas zurbanizawaną przestrzeń. Każdy projekt, który opuszcza naszą pracownię to kolejne dziecko, które ma wpływ na nasze otoczenie, definiując krajobraz, w którym poruszamy się, mieszkamy, pracujemy i odpoczywamy.

Założyliśmy biuro w 2010, po niespełna dziesięciu latach drogi, w której zdobywaliśmy doświadczenie niezbędne do pracy niezależnie, na poziomie i zgodnie ze standardami, których nauczyliśmy się w Australii, Wielkiej Brytanii oraz Polsce.

Architektura to coś więcej niż tylko elewacja budynku, na podstawie której ocenia się obiekty w przestrzeni. Każdy budynek to nowe wyzwanie, podróż, której efektem jest budynek spełniający większość założeń inwestora.

 

/ RAW to surowy, nieobrobiony przedmiot. Coś pierwotnego, naturalnego, niezakłóconego wizją, lecz wynikającą z potrzeb i marzeń naszych Klientów formą architektoniczną.

/ RAW to również słowo, które powstało z naszych inicjałów Radek Agnieszka Wanago. Uzupełniamy się na każdym kroku i nie mogliśmy nazwać naszego biura w inny sposób.

 

W pracy zawodowej, tak samo prywatnie, jako doskonałe małżeństwo, uzupełniamy się na każdym etapie procesu projektowego za każdym razem przekazując naszym Klientom projekt ich marzeń, wspierając ich również wiedzą nie tylko w czasie projektowania i wyboru technologii budowlanej, lecz również w czasie całego procesu budowy.

 

w 2016 roku nasze najlepsze i tanie w budowie projekty opublikowaliśmy w katalogu o nazwie NANO House, tym samym udostępniając przetestowane wcześniej budynki naszym Klientom w niższej cenie.