Loading

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj nas bliżej

Zbudowaliśmy fantastyczny zespół projektantów, zespół który poradzi sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem projektowym. Uzupełniamy się niemalże na każdym kroku w procesie inwestycyjnym, dzięki czemu okres projektowania to podróż pełna inspiracji i zupełnie innego spojrzenia na budynek. Przy ścisłej współpracy z kierownikami budowy oraz wykonawcami proces budowy przebiega sprawnie i bez komplikacji.

AGNIESZKA WANAGO

AGNIESZKA WANAGO

ARCHITEKT

Agnieszka jako architekt koncetruje się głównie na budynkach mieszkaniowych i małych usługach, pracując z inwestorem od ogólnej koncepcji, poprzez projekt budowlany, aż do projektu wnętrza. W swoim kilkunastoletnim doświadczeniu w projektowaniu zaprojektowała kilkaset budynków jednorodzinnych

RADOSŁAW WANAGO

RADOSŁAW WANAGO

ARCHITEKT

W swoim ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w pracy jako architekt w Polsce jak również Australii, Niemczech i Wielkiej Brytanii, Radek brał udział przy wielu projektach mieszkaniowych, biurowych i usługowych, od tych najmniejszych jednorodzinnych przez wysokiej jakości budynki biurowe, aż po budynki mieszkaniowe o wysokości przekracząjącej 100m.

KATARZYNA MASTEJ

KATARZYNA MASTEJ

ARCHITEKT

Kasia jest młodym architektem, wnoszącym dużo świeżości do pracy naszego biura, dzięki czemu każde, nawet najmniejsze zadanie projektowe to kolejne wyzwanie i możliwość spojrzenia na projekt z innej perspektywy.

TOMASZ ROJEK

TOMASZ ROJEK

KONSTRUKCJA

Tomek jest odpowiedziany za projekty konstrukcji, wspierając nas od wstępnych szkiców poprzez projekty budowlane aż do projektów wykonawczych. Jego wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że nasze budynki mają modelowo zaprojektowany układ statyczny, a przy okazji elementy konstrukcyjne nie są większe niż być powinny.

DAGMARA MILEWSKA

DAGMARA MILEWSKA

KONSTRUKCJA

Dagmara od wielu lat bierze udział w projektowaniu konstrukcji budynków jednorodzinnych, jak również za prowadzenie procesu budowlanego. Jako kierownik budowy potrafi sprawnie koordynować prace na budowie, doprowadzając realizację do końca.  

Andrzej Werhun

Andrzej Werhun

INSTALACJE ELEKTROTECHNICZNE

Projektant instalacji elektrotechnicznych, odpowiedzialny za projekty budowlane oraz wykonawcze wewnętrzych istalacji elektrycznych oraz teletechnicznych, instalacji odgromowych oraz przyłączy elektroenergetycznych wraz z nadzorem na budowie.  

Waldemar Rokosz

Waldemar Rokosz

INSTALACJE SANITARNE

Waldek jest projektantem instalacji sanitarnych oraz grzewczych z wieloletnim doświadczeniem, odpowiedzialny za projekty budowlane oraz wykonawcze wewnętrzych instalacji wod-kan, gazowych  oraz przyłączy sanitarnych wraz z nadzorem na budowie.