Loading
AGNIESZKA WANAGO

BIOGRAPHY

AGNIESZKA WANAGO

ARCHITEKT

AGNIESZKA WANAGO

Agnieszka jako architekt koncetruje się głównie na budynkach mieszkaniowych i małych usługach, pracując z inwestorem od ogólnej koncepcji, poprzez projekt budowlany, aż do projektu wnętrza.

W swoim kilkunastoletnim doświadczeniu w projektowaniu zaprojektowała kilkaset budynków jednorodzinnych w Polsce i Australii, w każdym skupiając się na przestrzeni jaką odda jej przyszłym mieszkańcom.

Doświadczenie, które zdobyła wykorzystuje rozpoczynając nowe zadanie projektowe, rozumiejąc przy tym każdy centymetr kwadratowy budynku, który projektuje.

Pracując blisko z inwestorem w czasie procesu projektowego poznaje jego potrzeby, dzięki czemu decyzje projektowe, które podejmuje są zawsze odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów.

Agnieszka jest architektem, która w swoich projektach kładzie nacisk na sposób wykorzystania wnętrza, analizując i projektując przestrzeń pod kątem wartości użytkowej.
Koncetrując się jednocześnie na przestrzeni dla najmłodszych domowników, tworzy unikalne i użytkowe wnętrza, łączące przestrzeń każdego z domowników w harmonii, zgodnie z wymaganiami mieszkańców.